HSC Plzeň - HC Baník Karviná 17:23

Dobrá obrana v čela s Petrem Štochlem, pro kterého byl včerejší zápas posledním v plzeňském dresu (odchází do pražského Allrisku), zaskočila úřadujícího mistra. V 11. minutě Karviná prohrávala 1:5. Pak ale začal favorit trestat chyby domácích hráčů rychlými protiútoky a šňůrou šesti branek šel do vedení 7: 5. Ve druhém poločase pak Karviná zlepšenou obranou eliminovala útočnou snahu Plzně, ve 44. minutě vedla 18:10 a o jejím vítězství nebylo pochyb. Stínem utkání je zranění brankáře Galii po nezaviněné srážce s domácím Mašátem. Reprezentační golman byl s podezřením na otřes mozku odvezen do plzeňské vojenské nemocnice.

Poločas: 8:10
Sled branek
1:0, 1:1, 5:1, 5:7, 6:8, 7:9, 8:11, 9:11, 9:16, 10: 18, 11:19, 12:20, 13:21, 15:21, 15:23, 17:23.