HC Dukla Praha - HSC Plzeň 33:35

Až závěrečné kolo interligy dalo definitivní odpověď na otázku, kdo doprovodí Karvinou, Frýdek Místek a Allrisk do nadstavbové části. Šanci mělo jak čtvrté Zubří, tak i pátá Plzeň. Ta pouze v případě výhry na Dukle a neúspěchu Zubří.
   Utkání na Dukle bylo dlouho dlouho vyrovnané. V 18. minutě si sice vedla Dukla o tři branky, ale poločasový výsledek byl nerozhodný 15:15. Rozhodujícím úsekem pro výsledek byla poslední desetiminutovka. Broško chytl Jordákovi sedmimetrový hod, zmařil šanci Kotrče, Plzeň využila šance a dostala se do vedení. Domácí sice ještě jednou dokázali vyrovnat na 31:31, ale Vladimír Špalek a Daniel Čurda zajistili HSC opět dvoubrankové vedení 33:31. To si hosté ze západu Čech dokázali udržet až do závěrečného hvizdu a z Prahy si tak odvážejí důležité body.
Dukla Praha - HSC Plzeň 33:35
Poločas: 15:15
Sedmičky: 5/4 - 5/4
Vyloučení: 5:3
Diváci: 100
HSC Plzeň: Broško - Větrovec 6, Špalek 6, Pauza 3, Mašát, Hynek, Čurda 7/4, Vraný, Buchta 7, Zeus 2, Tureček 3
Vladimír Marek: "Bylo to vzácně vyrovnané utkání. My jsme udělali maximum, ale postup nám nevyšel. Bohužel takový už je sport."
Pavel Pauza: "Dnes jsme hráli hodně útočně, o čemž svědčí počet vstřelených branek, náš letošní rekord. Mám radost, že se nám zde podařilo vyhrát a splnit si tak náš cíl, záchranu soutěže. Pro postup do play-off jsme udělali vše, sice to nevyšlo, ale můžeme mít čisté svědomí."