HSC Plzeň - Frýdek Místek 20:21

Ani ve druhém domácím představení se nepodařilo domácím borcům zvítězit. Od úvodního hvizdu se hráči HSC dostali do vedení, které dokázali udržovali po většinu prvního poločasu. Hosté z Frýdku pouze dotahovali dvou až tří brankový náskok. Domácím perfektně zachytal brankář Jan Štochl, který si velice často za své zákroky vysloužil divácký potlesk. V první dvacetiminutovce se dařilo střelecky se prosadit a tak byl stav na časomíře 9:6. Soustředěnou hrou však hosté dokázali do konce první půle vyrovnat na 11:11.
         I úvod druhé části patřil domácím, když třemi brankami získali vedení 14:11. Ve 46. minutě se poprvé v utkání ujali vedení hosté a sice 16:17. Zbývající čas se obě mužstva přetahovala o výsledek. Plzeň ještě vedla 19:18, ale závěr utkání patřil zkušenějším hostům.
V dramatické koncovce nejdříve chytil Štochl Berkovi sedmičku, vzápětí Kraus z trháku vyrovnal a stejný hráč poslal hosty do vedení 20:19. Nocar opět vyroval, Szegény ale přidal jedenadvacátý gól Frýdku-Místku. Pětadvacet sekund před koncem zápasu ztratili domácí v útoku míč, navíc Větrovec dostal dvě minuty a bylo po šanci alespoň na zisk bodu, který by si za výkon určitě zasloužili.
HSC Plzeň -Frýdek-Místek 20:21
Poločas: 11:11
Sedmičky 9/5:5/1
Vyloučení 5:3
Rozhodčí Kohout a Dolejš
Diváci:  200
PLZEŇ: J. Štochl - Větrovec 3, Špalek 1, Pauza 3, Mašát 3, Nocar 5 (2), Hynek 1, Čurda 4 (3), Uhlář, Buchta, Tureček,
FRÝDEK-MÍSTEK: Meluš, M. Adamčík - Veselý, Sklenák, Kraus 4, Lukeš 1, Valo 2, Kovář 4, Berka 5 (1), Kejval, Szegény 3, Štefan 2.
Vladimír Marek: "I přestože jsme prohráli, myslím, že většinu času jsme dokázali soupeře hodně potrápit. Škoda velkého množství technických chyb, které náš mladý tým vytvořil. S jedním nejlepších mužstev interligy jsme sehráli vyrovnané utkání, na jehož konci přálo štěstí hostům.