ŠKP Sečovce - HSC Plzeň 26:17

V předehrávce 29. kola podlehli házenkáři HSC na palubovce Sečovců o devět branek, když po prvním vyrovnaném poločasu prohrávali pouze o jeden gól. Druhý poločas však vyzněl lépe pro domácí hráče, kteří přidali na důrazu a postupně začalo narůstat i skóre v jejich prospěch.
Poločas: 10:9
Sedmičky: 4/2 - 1/1
Vyloučení: 7:9
Diváci: 420
Nejvíce branek: Petrišák 7/1, Servátka 6/2, Boudal 4 - Čurda 9/1, Větrovec 4, Buchta 3
Dukla Praha - Nové Zámky 29:25 (13:12)
Nejvíce branek: Jícha 10, Jordák 7 - Meszároš 6, Mokrýš 5. Rozhodčí: Pešta, Poláček. Sedmimetrové hody: 0 - 1/1. Vyloučení: 5:5. Diváci: 150.

Frýdek-Místek - 1. MHK Košice 30:29 (16:15)
Nejvíce branek: Kraus 8, Kovář 6/2, Štefan 5 - Zaťko 7, Krak 7/1, Chripák 6. Rozhodčí: Novák, Skružný. Sedmimetrové hody: 3/2 - 2/1. Vyloučení: 3:5. Diváci: 400.

Topvar Topoľčany - HC Zubří 27:29 (16:14)
Nejvíce branek: Matušík 7, Klačanský 7/1, Ševčík 6 - Lanči 12, Kiriljuk 7/1, Kuzo 7/3. Rozhodčí: Rudinský, Podlucký. Sedmimetrové hody: 9/2 - 5/4. Vyloučení: 3:5. Diváci: 400.

Allrisk CAC Praha 4 - ŠKP Bratislava 20:19 (13:9)
Nejvíce branek: Cvejn 6, Hladký 6 - Tallo 7. Rozhodčí: Hájek, Machol. Sedmimetrové hody: 3/2 - 3/3. Vyloučení: 5:1. Diváci: 190.

MŠK Považská Bystrica - Baník Karviná 21:25 (10:13)
Nejvíce branek: Kukučka 7, Gruca 4, Vicena 3/1 - Vašek 6, Drobek 5, Laclavík 4, Kamil Heinz 4. Rozhodčí: Beňo, Rančík. Sedmimetrové hody: 3/2 - 2/1. Vyloučení: 8:6. ČK: Vicena (Bystrica). Diváci: 1400.