SKP Radegast Frýdek Místek - HSC Plzeň 39:15

Utkání plzeňských házenkářů HSC na půdě vícemistra Frýdku-Místku skončilo vysokou výhrou favorizovaného domácího celku. Ten od úvodu utkání nenechal nikoho na pochybách a jasně kráčel za vítězstvím.
        Již po čtyřech brankách si vzali trenéři hostujícího celku oddechový čas, aby uklidnili své mužstvo. Ani to však nezastavilo narůstající se skóre až do stavu 8:1. Potom se přeci jen několikrát podařilo hostům několikrát překonat Meluše a zkorigovat stav na 14:8. Domácí hrající z chutí však i nadále přehrávali svého soupeře, střelecky se dařilo Valovi, naopak Plzni se vůbec nedařilo ani v útoku, ani v obraně a tak se nakonec stav zastavil na 39 brankách na straně domácího celku.

"Nedařilo se nám vůbec v žádné činnosti, zůstávali jsme za soupeřem pozadu ve všem," uvedl Pavel Pauza. "Naopak soupeř šel celé utkání jednoznačně za co největší výhrou, celý zápas odehrál v nejsilnější sestavě." Již v osmé minutě domácí vedli výrazným rozdílem (8:1). Utkání nedohrál ani Pauza, který nastoupil jen na okamžik a po poločasu bylo již vlastně o vítězi rozhodnuto. "Byl to totální výbuch z naší strany, hráči odešli psychicky,"říká se zasmušilým výrazem Vladimír Marek. "Přesto z toho nesmíme dělat tragédii, soutěž pokračuje, my musíme co nejrychleji na toto utkání zapomenout.Čekají nás další důležité zápasy."
Poločas: 21:9
Sled: 2:1, 8:1, 14:8, 19:8, 23:9, 25:11, 31:11, 33:12, 34:14, 38:14. Sedmičky: 3/3:6/3, vyloučení: 7:6, ČK: Szegény ve 30. - Hynek ve 48., rozhodčí Nesvadba, Směja, 400 diváků.
FRÝDEK-MÍSTEK: Meluš - Kraus 4, Valo 10, Štefan 6, Kovář 8/3, Berka 2, Lukeš 4, T. Adamčík, Kejval, Szegény 2, Krahulík 2, Sklenák 1.
HSC PLZEŇ: Broško - Větrovec 5, Čurda 3/1, Vraný 1, Mašák 1/1, Buchta 1, Zeus 2, Pauza 1/1, Hynek, Uhlář 1, Tureček.
ALLRISK PRAHA-DUKLA PRAHA 31:27 (16:17)

BANÍK KARVINÁ-HC ZUBŘÍ 38:22 (20:9)

ŠKP SEČOVCE-MŠK POVAŽSKÁ BYSTRICA 27:22 (12:10)

TOPVAR TOPOĽČANY-ŠKP BRATISLAVA 31:34 (12:18)

ŠTART NOVÉ ZÁMKY-1. MHK KOŠICE 27:21 (16:8)