HSC Plzeň - 1.MHK Košice

V pátečním předehrávaném utkání 2. kola házenkářské extraligy si Košice odvážejí z Plzně zaslouženě bod. Úvod sice vyšel lépe domácím a vypracovali si vedení 7:4. Potom však přišli dlouhé chvíle kdy si nevěděli rady s dobrou obranou hostí a jejich výborným brankářem Pramukem. V polovině druhého poločasu sice otočili skóre a získali tříbrankový náskok, dramatický závěr však vyšel hostům. V poslední minutě byla Plzeň za stavu 17:16 v držení míče, rovných šestadvacet sekund před koncem však o něj přišla a remíza přišla z devítimetrového hodu po vypršení hrací doby z ruky Justuse.

HSC Plzeň – 1.MHK Košice 17:17

Sled branek 2:0, 2:2, 4:3, 7:4, 7:7, 8:9, 9:10, 10:12, 14:12, 16:13, 17:15, 17:17. Sedmičky 1/1:4/2, vyloučení 4:5, rozhodčí Novák a Skružný, 300 diváků.

PLZEŇ: P. Štochl, J. Štochl - Větrovec 2, Voves, Špalek 1, Mašát 4, Nocar 3/1, Hynek, Čurda 6, Uhlář 1, Vraný, Tureček.
KOŠICE: Pramuk, Pčola - Kozlov, Kočík, Jurko 1, Chripák 3, Krak 5/1, Zaťko, Profant, Vikartovský 1, Justus 6/1, Meluš 1.

PAVEL PAUZA (Plzeň): "Ztráta bodu nás mrzí, není to poprvé, co jsme inkasovali tímto způsobem. S obrannou fází jsem byl spokojen, v útoku zatím na víc nemáme."

JÁN HRUŠČÁK (Košice): "Věřili jsme, že v Plzni získáme bod. Dobře se rozchytal brankář Pramuk, trochu jsem zklamán výkonem našeho mužstva v útoku, hlavně pokud jde o spojky. Pozitivum vidím v tom, že se nám nakonec podařilo otočit nepříznivé skóre."