HSC Plzeň - Radegast SKP Frýdek - Místek 28:23

Tím nejlepším možným způsobem vkročili házenkáři HSC do druhé poloviny soutěže, když na domácí půdě, před televizními kamerami přehráli druhé mužstvo tabulky Frýdek - Místek. Ten přijel do Plzně bez Slováka Valo, ale i domácí byli oslabeni, neboť kvůli zranění svalu na pravé noze chyběl Daniel Čurda.
         Hosté se ještě ani nestačili pořádně rozkoukat a Karel Nocar hattrickem dostal Plzeň do vedení, navíc Jan Štochl vykryl sedmimetrový hod hostí a hala na Slovanech bouřila. Hosté patrně zaskočeni rychlým nástupem plzeňských hráčů si již v šesté minutě "vysloužili" dvě žluté karty. Potom ale přeci jen trenér Trtík vyburcoval své svěřence a ti vyrovnali v osmé minutě na 3:3. Pak ale přišly chvíle Jana Větrovce, který dvakrát překonal Michala Meluše v brance hostí a Plzeň rázem ve 14. minutě vedla 5:3. Vedení na 6:4 upravil ze sedmičky Pavel Pauza. Tříbrankové vedení Plzně 7:4 ve 20.minutě zajistil Václav Vraný. Poločas tak vyzněl ve prospěch Plzně 13:9.
        I druhá část se odvíjela v režii domácích hráčů, kteří svojí bojovností a nasazením svého zkušenějšího soupeře přehrávali. Perfektní obrana na čele s brankářem Štochlem srdnatě čelila nájezdům Frýdku. V rozmezí asi pěti minut Frýdek vytěžil čtyři sedmimetrové hody a díky jim se přiblížil na tři branky Plzni. Ta však šla povzbuzována diváky za svým cílem - vítězstvím. Vedení HSC se tak postupem času navyšovalo až na osm branek. Hosté přeci jen v závěru dokázali alespoň pro ně krutě vyhlížející výsledek zkorigovat na 28:23.
       Plzeňští hráči opět dokázali, že bojovný duch celého kolektivu, plnění taktických pokynů a ohromná vůle po vítězství dokáže skutečně mnoho, a že hrát se dá s každým. Nutno říci, že sedmým hráčem domácího celku bylo skvělé publikum, které od úvodního hvizdu hnalo své borce neustále dopředu a za své povzbuzování mu patřil po skončení utkání srdečný dík od všech plzeňských hráčů a celé lavičky.
Poločas: 13:9
Sled branek 2:0, 3:3, 5:4, 7:5, 8:6, 10:7, 13:8, 15:13, 19:14, 20:15, 21:17, 23:18, 27:19, 28:23. Sedmičky 6/5:7:4, vyloučení 4:5, rozhodčí Konečný a Ondráš, 500 diváků.