Povážská Bystrica - HSC Plzeň 21:19

Již s uzdraveným Tomášem Vovsem a Janem Větrovcem odcestovali házenkáři HSC k dalšímu utkání na Slovensko. Zde jim byl soupeřem jeden z nejlepších slovenských mužstev letošního ročníku HIL, mužstvo Povážské Bystrice. Zápas začal lépe pro hosty, kteří se ujali vedení a udržovali si jej až do stavu 3:1, poté domácí srovnali a otočili.
           V bouřlivé atmosféře vyprodané sportovní haly se hrála atraktivní házená a to díky oběma týmům. Přesto šťastnější byli domácí, kteří si udržovali vedení až do závěru prvního poločasu. Zásadní obrat ve prospěch Plzně druhý poločas nepřinesl, Plzeňanům se nedařilo střelecky o čemž svědčí nulové využití sedmimetrových hodů (4-0) . Nakonec tedy domácí zvítězili jen těsným rozdílem. Další utkání čeká na házenkáře HSC již tuto středu kdy hrají na půdě úřadujícího mistra Karviné.
1200.

Sestava a branky Plzně: J. Štochl, Broško - Voves 2, Špalek 2, Pauza 2, Nocar 4, Hynek 2, Čurda 4, Vraný, Buchta 1, Zeus, Tureček 2.