NOVINKY

15.11.2000 - Tonar do Kornwestheimu

         Po Martinu Šetlíkovi, který odešel do francouzského US Ivry, odchází z Plzně další reprezentant Michal Tonar. Projevil o něj zájem celek druhé německé bundesligy TV Kornwestheim, který sídlí asi třicet kilometrů na sever od Stuttgartu.

"Již záleží jen na tom, aby se kluby domluvily, protože jde o hostování," řekl nám včera Michal Tonar. "V sobotu bych měl ale již nastoupit za svůj nový klub. V Kornwestheimu bych měl hrát do konce sezony, tedy do 30. června 2001, potom se uvidí, co dál. Moje představa je, že do středy bych byl doma a pokud mi Plzeň dovolí, trénoval bych s ní, pak bych se připravoval na zápasy v Německu a po utkání bych se vracel opět domů. To byl i jeden z důvodů, proč mě nabídka oslovila, nemusím stěhovat do Německa celou rodinu."

Vedle Martina Kováře z Frýdku-Místku, který hraje v Düsseldorfu, Libora Hrabala z Kopřivnice, který působí v Bielefeldu, a Petra Házla, který hraje v Aue, bude tak Michal Tonar čtvrtým českým hráčem v druhé nejvyšší házenkářské soutěži v Německu. V první bundeslize působí Vladimír Šuma v Solingenu, Jan Filip v Nordhornu a Zdeněk Vaněk ve Wuppertalu.

(vá)

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001