NOVINKY

  17.8.2000 - Tisková konference
          Na čtvrtek odpoledne byli pozvání zástupci médií, aby je vedení klubu mohlo seznámit se změnami. Tou největší je transformace klubu z akciové společnosti na společnost s ručením omezeným - HSC Plzeň - handball sport club. Nový předseda klubu Mgr. Jan  Šulc prohlásil, že akciová společnost Kovopetrol ukončila ke 14.8. svoji činnost v oblasti provozování házenkářského klubu HSC.
         Pavel Pauza představil novinářům nově vzniklý kádr a ubezpečil je, že cílem klubu je účast ve finálových bojích. "Hodně nám pomohl příchod Martina Šetlíka, který se zároveň stává kapitánem mužstva, jeho zástupcem byl zvolen Jan Štochl." uvedl hrající trenér.
Vladimír Haber, sportovní manager seznámil se stavem ohledně hráčských smluv, kdy veškeré podpisy proběhnou v následujících dvou dnech. "Stále ještě hledáme vhodnou posilu na post pravého křídla. Jednání s Michalem Tonarem nejsou uzavřena, budu se snažit jej přesvědčit o změně jeho názoru," prohlásil Haber
V podvečer se střetli házenkáři HSC v dalším přípravném utkání s plzeňskou Lokomotivou a prvoligové HSC zvítězilo 24:15.

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001