NOVINKY

4.1..2001 - Házenkáři potí krev na Šumavě
       Od třetího ledna se přestěhovala příprava plzeňských házenkářů na HIL na Šumavu. Zde absolvují týdenní soustředění, které bude zaměřeno na obnovu fyzického potencionálu. Dočasným domovem se jim stal hotel Olympia na Zadově. Přípravy se zúčastní všichni hráči širšího kádru, včetně dorostenců Buchty a Krále. Naopak chybějí reprezentanti (Nocar, Mráz, Čurda). Podle slov Vladimíra Marka se chtějí zaměřit na vytrvalost a odrazovou sílu. K dispozici budou mít rovněž tělocvičnu s posilovnou. Své místo mají i lyže na nichž absolvují hráči několik desítek kilometrů. Pro regeneraci sil je v příjemném prostředí hotelu i sauna s bazénem.
           Naopak do haly Lokomotivy se v posledních dnech nastěhoval reprezentační celek připravující se na MS ve Francii. Po přípravě v Nymburku absolvují  hráči v Plzni poslední tréninky před odjezdem do Německa na turnaj v Balingenu, kde je čekají dva německé týmy a celek Dánska. 
          Turnaje se nezúčastní Karel Nocar, který si po dohodě  s trenérem Vladimírem Haberem doléčí svůj zraněný kotník z Maďarska. 

trenink_nymburk_2.jpg (68294 bytes)

spolecna_plzen.jpg (129059 bytes)

trenink_nymburk_4.jpg (72806 bytes)

Horní řada zleva: Martin Galia, Milan Stohr, Jaroslav Zemánek, Alois Mráz, Petr Hejtmánek
Prostřední řada zleva: masér (nevím), Rostislav Baďura, Michal Tonar, Martin Šetlík, Luděk Drobek, Jiří Vítek, Richard Hladký, vedoucí mužstva Miloš Šverma
Dolní řada zleva: Daniel Čurda, Karel Nocar, lékař Jiří Valeš, trenér Vladimír Haber, trenér Jiří Kotrč, Josef Kučerka, David Juříček, Tomáš Heinz.

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001