NOVINKY

12.10.2000 - Hráči HSC mají předehráno
         Díky předehranému utkání na Slovensku, v Sečovcích mají tento víkend hráči HSC volno. Položil jsem několik otázek  Pavlu Pauzovi. Jak využijete  této přestávky? Pavle berete takovéto přestávky jako výhodu, či naopak?


"Zrovna tato přestávka je pro mě vítaná. Jsme tu všichni a tak můžeme pracovat na takových věcech, na které nám během kolotoče zápasů tolik času nezůstává. Ať se jedná o nácvik nového systému obrany, či změnu přechodu do útoku, to vše můžeme probírat nyní. Navíc rovněž využijeme herního volna k tomu, abychom obnovili fyzický fond. Hráči, co hrají mají oproti těm, kteří se tolik na palubovku nedostanou určitý náskok, a k vyrovnání fyzické zatíženosti prospěje právě takováto přestávka."
Takže váš program na následující dny?
"Snažíme se hráčům naordinovat denně dva tréninky, kdy náš čeká tvrdá práce. Nelze odpočívat, byl by to velký přepych. Budeme se snažit na středu dojednat nějaký zápas, abychom občerstvili u hráčů motivaci a pak už nás čeká další mistrovské utkání - doma proti Dukle Praha."

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001