NOVINKY

20.10.2000 - Po měsíčním půstu opět na házenou
            Již to bude měsíc, co se házenkáři HSC naposledy představili svému publiku v utkání s Allriskem Praha. I tuto neděli zavítá do Plzně pražský účastník HIL, tím je Dukly Praha, tedy celek s bohatou tradicí. Házenkáři HSC měli v uplynulém  víkendu volno, neboť si utkání v Sečovcích již předehráli.
Jak jste využili vzniklého volna? Jsou po zdravotní stránce hráči v pořádku? Zápasy s Duklou jsou vždy tak trochu jako derby, těší se hráči na nadcházející duel? Na tyto otázky odpovídá Vladimír Marek.

"Nejprve, v minulém týdnu jsme se věnovali vytrvalosti a posílení fyzické kondice. Tento týden jsme více dbali na rychlost, výbušnost a rovněž některým prvkům z taktické  části. Co se týká zdravotního stavu jsme žádné problémy neměli a tak celé období absolvovali všichni hráči.
Utkání s Duklou přináší vždy zajímavou a divácky atraktivní házenou. Věřím, že tomu nebude jinak ani tentokráte. Kluci se na zápas těší a nálada je správně nažhavená. Pokud se nám bude dařit hrát kvalitně v obraně, vyvarujeme se zbytečných chyb, které mnohdy pramení právě z  velké nažhavenosti věřím, že body zůstanou doma. Velkou překážkou bude rovněž také brankář Musil, který podává v posledních zápasech vynikající výkony a s jeho formou stoupá i kvalita celého mužstva. To Dukla letos dokázala několikrát, když otočila pro ně nepříznivě se vyvíjející zápasy."
 

HSC Plzeň - Dukla Praha - neděle 10.30 hodin

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001