NOVINKY

  6.10.2000 - Házenkáři cestují na horkou půdu do Karviné
       V neděli sehrají hráči HSC již v pořadí osmé utkání HIL, třetí v řadě na hřišti soupeře. Tentokrát zajíždějí na horkou půdu mistra, do Karviné, kde je bude čekat nelehký úkol. Trenérská dvojice Pauza, Marek má k dispozici všechny hráče a odjezd na Moravu je naplánován na sobotní odpoledne.
        "Spokojenost by samozřejmě byla, kdybychom naši sérii vítězství ani v Karviné nepřerušili, to je však přetěžký úkol, avšak nikdy není dopředu nic ztraceno" říká Vladimír Marek, jeden z trenérského tandemu a pokračuje "Karviná má i přes odchod dvou hráčů kvalitní a stabilizovaný kádr, ve kterém těžko hledat slabinu, podle mého je to jeden z nejlepších v letošním roce. Pokud se nám podaří uhlídat soupeře a eliminovat jejich nepříjemný systém, myslím si máme šanci na to, abychom uspěli. Vždyť odjíždíme do Karviné až na malé obměny s kádrem, který získal titul před dvěma lety."
Dá se předpokládat s jakou taktikou na vás Karviná vyrukuje?
"Budeme muset hledat recept, přijdou se svoji hrou, obrana 2 -4, nebo 3-3. Kudy by mohla vést cesta ukázala Dukla, či Zubří, takže určitě šance je. Musíme přistoupit k utkání maximálně zodpovědně a nechat na hřišti, jak se říká duši."  
 

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001