NOVINKY

26.9.2000 - HSC PLZEŇ CESTUJE ZA SOUPEŘI NA VÝCHOD SLOVENSKA
Již zítra - ve čtvrtek 28. září - nastoupí házenkáři HSC Plzeň na Slovensku v utkání Handbal International League proti ŠKP Sečovce, druhý zápas vybojují v sobotu ve východoslovenské metropoli s týmem MHK Košice. Trenér HSC Plzeň Pavel Pauza svému celku před náročnými duely věří. "Každá další ztráta bodů by nás již mohla mrzet, proto chceme přivést čtyři body. Oba soupeře jsme si prohlédli na videu, nepodávají vyrovnané výkony. Musíme už konečně prolomit smůlu, kterou zatím se slovenskými kluby máme," připoměl Pavel Pauza prohrané zápasy v Považské Bystrici a Nových Zámcích.

K důležitým zápasům odjede i Michal Tonar, který v minulém týdnu kvůli viróze absentoval v přípravných zápasech české reprezentace. "Michal včera dobral antibiotika a měl by nastoupit. Mužstvo odjíždí na Slovensko kompletní, a i proto kalkuluji s vítězstvím. Nebude to ale nic jednoduchého, protože dres Sečovců obléká celá řada hráčů slovenské  reprezentace," přiblížil kvality soupeře plzeňský trenér Pavel Pauza.

"Dnes v osm hodin odjedeme z Plzně, zítra od sedmnácti hodin hrajeme v Sečovcích, kde navíc absolvujeme v pátek i trénink. Sobotu odpoledne zakončíme zápasové turné v Košicích. Vzdálenost mezi soupeři je totiž jen třicet kilometrů," zdůvodnil sekretář HSC Vladimír Ebrle, proč se Plzeňané rozhodli předehrát duel osmého kola HIL, utkání s Košicemi absolvují v řádném programu šestého kola.

(red.HSC)

     

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001