NOVINKY

15.9.2000 - V neděli opět na házenou

HSC Plzeň - Allrisk CAC Praha 4

SLOVO O SOUPEŘI
Allrisk CAC Praha 4 je obchodní název družstva mužů klubu SK Praha 4 HANDBAL. Jeho předchůdce - Sokol Podolí byl v české házené uznávaným pojmem. Po válce pokračovala česká házená v Podolí pod různými názvy jako TJ JAWA, Spartak Podolí, Sp. Praha 4 a v roce 1961 došlo k rozdělení na oddíly národní házené a handbalu. Tím vznikla i novodobá historie oddílu házené SK Praha 4. Brzy se dostavily úspěchy a postupy do vyšších soutěží, takže se ještě v šedesátých letech hrála za ohradou v Podolí divize a dokonce i Il.liga. V červnu 1994 došlo k transformaci oddílu házené SK Smíchov do Sportovního klubu Prahy 4. Do Handball International League vstoupil Allrisk Praha namísto ostravských házenkářů, kteří pro finanční problémy ze soutěže odstoupili.

Výsledky v Handball International League:
Allrisk - Nové Zámky 23:22
Allrisk - Dukla Praha 18:29
Košice - Allrisk (utkání je odložené)
Allrisk - Zubří 25:27
Kádr týmu soupeře:
Brankáři: Martin Láníček, Bohumil Salivar, Jan Barák
Křídla: Michal Kovář, Pavel Zima, Petr Brabec
Pivoti: Pavel Farář, Václav Straka, Jan Zrůstek
Spojky: Martin Půta, Jakub Tuček, Jiří Klouček, Jiří Koubec, David Březina, Jan Brabec, Daniel Hojník, Stanislav Farář, Martin Štalmach, Richard Ťupa
         

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001