NOVINKY

10.11.2000 - Před odjezdem do Frýdku Místku
           Dvanáctý díl má o tomto víkendu HIL, házenkáři HSC měli desetidenní herní výpadek, neboť své poslední utkání si předehráli o tři dny dříve. Tentokráte zajíždí k dalšímu utkání na palubovku do Frýdku Místku. První letošní vzájemné měření sil, před plzeňským publikem skončilo výhrou domácího celku 29:28. Navíc měla Plzeň pro svého soupeře eso v rukávu, když na poslední chvíly se podařilo dojednat start v dresu HSC Michala Tonara. 

Jak jste se připravovali na nadcházející  zápas? "Nebylo to podle mých představ, neboť se nám rozšířila marodka"říká trenér Pavel Pauza a pokračuje"Honza Větrovec je vyřazen kvůli mononukleoze, což je otázka zhruba půl roku, Venca Vranný výron kotníku, takže rovněž chybí, Petr Mašát si stěžuje na bolesti úponu na žebrách, takže stav není optimální. Přesto jsme se připravovali podle možností a určitě neodjíždíme s poraženeckou náladou. Situace však není růžová." S čím budete do Frýdku odjíždět, nemáte opět připravené nějaké překvapení? " Vždy říkám, že jedeme pro dva body, tentokráte je to spíše taková sázka do loterie, a co se týká překvapení? Jestli narážíte na start Michala Tonara v prvním utkání, tak bych to parafrázoval a řekl že nasadíme sedmičku (narážka na nízký počet hráčů)." V prvním utkání padalo poměrně hodně branek. Předpokládáte tento vývoj i tentokráte? "Řekl bych, že tentokráte to bude jiné utkání. Frýdek měl postavenou hru na způsob Karviné, čili snaha spíše útočná, vždy dát více branek než dostat. Již od toho odstoupil, neboť má ve svém kádru dobré obranné hráče a navíc se může spoléhat na Rosťu v brance. Podle posledních výsledků  je vidět, že cesta je asi správná. Čekám, že když budeme chtít  držet krok budeme svoji obranu muset přizpůsobit hře soupeře."

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001