NOVINKY

  13.8.2000 - Hráči porážky litují
             Porážka 23:28 od Považské Bystrice v úvodním duelu společné česko-slovenské ligy se plzeňským hráčům hodnotila těžko. Kapitána Martina Šetlíka mrzelo především neproměňování brankových příležitostí.

"To bylo spolu se špatnou hrou obrany hlavní příčinou porážky. Je to škoda, protože domácí byli k poražení," litoval Martin Šetlík.

Podobný názor měl Karel Nocar. "Rozhodně jsme měli na vítězství. Domácím však během přesilovky 6 na 4 vyrovnali a my jsme nebyli schopní vrátit se do hry. Navíc v hale byla bouřlivá atmosféra, vůbec jsme se na hřišti neslyšeli," prohlásil Karel Nocar, spolu s Aloisem Mrázem nejlepší střelec Plzeňanů.

Brankář Jan Štochl zpochybnil druhé vyloučením Martina Šetlíka. "Martin u toho zákroku vůbec nebyl. Jeho druhý trest pochopitelně ovlivnil další vývoj zápasu, protože on ani Jiří Hynek, který byl rovněž dvakrát vyloučen, už nemohli hrát v obraně tak důsledně. Každý další tvrdší faul by totiž znamenal červenou kartu a definitivní konec. Byli jsme častěji vylučováni než domácí, ale nebyla to  jediná a hlavní příčina porážky. Rozhodčí pískali v prvním poločasu podle mého názoru velmi dobře, ve druhé půli domácím trochu pomohli," uvedl Jan Štochl.

Na druhé straně spokojeností zářil trenér týmu z Považské Bystrice Štefan Katušák. "Díky bojovnosti a nasazení jsme dobře hrající hosty porazili. Herních výpadků jsme se ale v zápase nevyvarovali. Hodně nám pomohla výměna brankářů," zhodnotil duel Štefan Katušák.

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001