KOLO 32

31 3. 2001 - HSC Plzeň - Allrisk CAC Praha 25:21
          V zápase, ve kterém vlastně už o nic nešlo a obě mužstva měla umístění v tabulce jistá, získala Plzeň v prvním poločase především zásluhou rychlých protiútoků až pětibrankový náskok. S Mrázem jen v roli "druhého maséra" pak dali domácí příležitost kompletní lavičce a v poklidném zápase velmi průměrné úrovně již bez problémů dovedla svoji letošní interligovou derniéru k vítěznému konci. Pátý tým společné tabulky v soutěži končí, osmý hraje play off...

HSC Plzeň-Allrisk Praha 25:21 (16:11)
Sled branek
1:0, 2:2, 3:3, 4:4, 5:5, 8:6, 9:8, 11:9, 15:10, 16: 12, 17:13, 18:15, 22:15, 23:19, 24:21, 25:21. Sedmičky 3/3:1/1, vyloučení 3:2, ČK Hynek (P) v 60. min. za třetí vyloučení, rozhodčí Pešta a Poláček, 200 diváků.

PLZEŇ: P. Štochl, J. Štochl - Větrovec 5, Kratochvíl, Špalek 4, Mašát, Nocar 3, Hynek, Čurda 8 (3), Uhlář, Vraný 2, Zeus 3.

ALLRISK: Láníček, Salivar - Půta 4, Kubec 1, Straka 5, Zrůstek, Hojník 3, S. Farář 1, Varhalík, Ťupa 1, Brabec 6 (1).

 

OHLASY PO UTKÁNÍ

Jiří Bareš: „Dnešní utkání už bylo pouze jakousi dohrávkou, umístění obou soupeřů bylo jasně dáno a zřejmě díky tomu, se naši hráči nedokázali nabudit a podat takový výkon, jaký od nich mi trenéři očekáváme. Je škoda, že jsme ani proti Plzni, v té sestavě, ve které dnes nastoupila nedokázali získat alespoň jeden bod a důstojně se o výsledek poprat.“

Pavel Pauza: „Chtěli jsme dát všem hráčům z lavičky prostor, proto jsme nechali sedět i Lojzu Mráze, aby se příležitosti mohli chopit i ti další. Záměrem bylo rovněž, vyzkoušet si obranu 2 – 4, kterou v současnosti začíná praktikovat hodně mužstev. To se nám  myslím minimálně v prvním poločasu docela podařilo. Za stavu 23:16, jsme chtěli soupeře jak se říká dorazit, chtěli jsme zvýraznit vedení, což se nám nepovedlo, zejména díky dobrému výkonu brankáře. Naopak jsme několikrát zbytečně inkasovali, což zapříčinily chyby plynoucí z mládí a nezkušenosti mužstva.

Petr Štochl: „Taková utkání, jako to dnešní jsou a to nejen pro brankáře složitá. Hledání motivace není lehké. Přesto jsme chtěli i dnes doma před vlastním publikem zvítězit. Trenéři rozhodli, že příležitost dostanou všichni kluci, tedy i ti kteří si během sezóny moc nezahrají. Z toho následně vyplynul i jiný styl obrany, takže pro brankáře to nebylo nic lehkého. Jinak utkání to bylo určitě slušné, kluci si chtěli zahrát, a snad se tedy líbilo i divákům.

Jan Větrovec: „V kabině jsme si řekli, že je to naše letošní poslední mistrovské utkání a chtěli jsme jít do něj naplno. Chtěli jsme divákům ukázat, že házenou hrát umíme a že se mají i příští rok nač těšit. Co se týká utkání samotného, hráli jsme pozměněnou obranu, tedy 2 - 4, tak jako hraje Karviná, několikrát jsme si to zkoušeli na tréninku. Výjimečné bylo i tom, že se na palubovce vystřídali i ti kluci, kteří zase až tolik příležitostí během náročné sezóny nedostávali.
Výhra je na vaší straně, body doma. Dá se hovořit o spokojenosti?
To je spíše otázka pro trenéra. Osobně si myslím, že z body určitě ano. Co se týká  výkonu, nevím.

Milan Zeus: „Jsem rád, že nám dali trenéři možnost si zahrát, dokázat, že do manšaftu patříme. Chtěli jsme je přesvědčit, že když někdo ze stálých hráčů z nějakého důvodu vypadne, budeme pokud možno co nejvíce srovnatelnou náhradou. Soupeř dnes asi nebyl z těch nejtěžších, zřejmě pod vědomím umístění a následných bojů v baráži určitě nepodal výkon podle svých představ. Škoda našich neproměněných šancí, vždyť jen já spálil asi sedm tutovek.“

 

FOTOREPORTÁŽ

hsc_allrisk_1.jpg (52599 bytes)
Daniel Čurda
hsc_allrisk_3.jpg (52564 bytes)
Jan Větrovec
hsc_allrisk_5.jpg (209879 bytes)
Milan Zeus
hsc_allrisk.jpg (60413 bytes)
Milan Zeus
hsc_allrisk_4.jpg (48042 bytes)
Vladimír Špalek
hsc_allrisk_6.jpg (55587 bytes)
Karel Nocar

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001