KOLO 24

4.3. 2001 - Topvar Topolčany - HSC Plzeň 15:15
      Házenkáři HSC Plzeň remizovali v utkání čtyřiadvacátého kola interligy na palubovce Topolčan 15:15 a v tabulce západní skupiny česko-slovenské ligy zůstávají pátí. První poločas zápasu byl plný zvratů. V jeho úvodu hosté vedli  4:0, ale domácí skóre otočili na 6:4. Přesto odcházeli do šaten spokojenější Plzeňané, poločas skončil 7:6 v jejich prospěch. Po změně stran se obě mužstva dobře hlídala a žádné z nich si nevytvořilo větší náskok. Topolčany nakonec vyrovnaly v poslední minutě ze sedmimetrového hodu.
       Kapitán plzeňského týmu brankář Jan Štochl byl se ziskem bodu spokojený. "Hráli jsme bez Karla Nocara a Petra Mašáta, Dan Čurda navíc nastoupil s teplotou. Ani Alois Mráz není stoprocentně fit, takže nemůžeme hovořit o tom, že bychom bod ztratili, ale naopak," uvedl Jan Štochl.

Zdroj:  MFDnes

Topvar Topolčany - HSC Plzeň  15:15