KOLO 19

14. 2. 2001 - CAC Allrisk Praha - HSC Plzeň  22:22
       Bez zraněných Nocara, Čurdy a Větrovce nastoupili plzeňští házenkáři k utkání 19.kola HIL. Úvod vyšel lépe domácím hráčům, když ve dvanácté minutě vedli 6:1. Plzeňští však dokázali zásluhou rychlých protiútoků stav utkání ještě do konce prvního poločasu zkorigovat na 10:8.
        Po změně stran si žádné z mužstev nevytvořilo výrazný náskok, přesto Allrisk vedl dvě minuty před koncem dvoubrankovým rozdílem 22:20. Bojující hosté však dokázali v nervozním závěru vydolovat bod, zásluhou Aloise Mráze, který proměnil v poslední minutě "sedmičku" po faulu na pronikajícího Špalka.
          "Vzhledem k průběhu zápasu je zisk bodu dobrým výsledkem. Museli jsme improvizovat v sestavě, kvůli zdravotním indispozicím nemohli nastoupit Čurda, Nocar a Větrovec," vysvětlil kouč HSC Vladimír Marek.

CAC Allrisk Praha - HSC Plzeň 22:22
Poločas: 10:8

HSC Plzeň: Štochl J.,Štochl P. – Hynek 1, Pauza 2, Mašát, Mráz 7/3, Vraný 1, Uhlář 6, Špalek 4, Kratochvíl 1.

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.