KOLO 15

30.11.2000 - HC Baník Karviná - HSC Plzeň  27:17
          V předehrávce 15.kola prohráli házenkáři HSC úřadujícímu mistru Baníku Karviné. Utkání se původně mělo hrát před plzeňským obecenstvem, ale na žádost Karviné z důvodu účasti v poháru se hrálo  v Karviné. Plzeň odjela k utkání bez nemocného Mráze, přesto dokázal během prvního poločasu držet s favoritem krok a udržovala si mírný náskok. Ještě v 9.minutě druhé části vedla Plzeň 11:9, poté ale domácí dokázali otočit vývoj zápasu a již jej nepustili z rukou.
HC Baník Karviná - HSC Plzeň  27:17
Poločas: 8:9

Sedmičky: 5/5 - 1/1
HSC Plzeň: Štochl J.,Štochl P. – špalek 3, Mašát 3, Nocar 3, Hynek 1, Čurda 3/1, Uhlář 4, Pauza, Vraný, Zeus.
Výsledky 15. kola:
Dukla Praha - Zubří 24:25 (14:12)
Nejvíce branek: Jícha 7, Kotrč 4, Hejtmánek 4/3 - Kiriljuk 7/5, Hrachovec 5. Rozhodčí: Macho, Hájek. Sedmimetrové hody: 4/3 - 5/5. Vyloučení: 3:9, ČK: Cvejn, Hladký (oba Zubří). Diváci: 250.

Allrisk Praha - SKP Frýdek-Místek 25:34 (12:16)
Nejvíce branek: Brabec 7, Kubec 6, Půta 4 - Valo 9, Szegedi a Kraus po 7. Rozhodčí: Dostál, Macharáček. Sedmičky: 7/3 - 3/3. Vyloučení: 3:8. Diváci: 150.

MŠK Považská Bystrica - ŠKP Sečovce 21:26 (11:14)
Nejvíce branek: Stoklasa 6/1, Balášek 5/1, Opoldík 3 - Petrišák 6, Seman 5, Servátka 4. Rozhodčí: Horáček, Novotný. Sedmimetrové hody: 4/2 - 2/0. Vyloučení: 3:4. ČK: Opoldík - Mrva. Diváci: 1200.

Topoĺčany - ŠKP Bratislava 18:23 (11:11)
Nejvíce branek: Králík 4, Sulc a Burianek po 3 - Olšavský a
Kozák po 5, Tallo 4. Rozhodčí: Haščík, Oťapka. Sedmimetrové hody: 3/3 - 5/2. Vyloučení: 3:5. Diváci: 600.

Štart Nové Zámky - MHK Košice 21:21 (10:9)
Nejvíce branek: Puchel 7, Mokriš 4, Hátaš 3 - Martanovič 6,
Saloka 5. Rozhodčí: Klár, Karlubík. Sedmimetrové hody: 8/6 - 3/2.
Vyloučení: 2:6. ČK: Anto (Košice). Diváci: 900.

Předehráno ve středu: HC Baník Karviná - HSC Plzeň 27:17 (8:9).