KOLO 13

20.11.2000 - CAC Allrisk Praha -  HSC Plzeň  19:17
       Poslední tým tabulky interligy Allrisk CAC Praha porazil házenkáře HSC Plzeň.Západočeši prohráli o dva góly 17:19 a v tabulce západní skupiny jsou pátí. Na vedoucí Duklu Praha ztrácejí šest bodů. "Hráli jsme v oslabené sestavě. Domácí nebyli lepším, ale šťastnějším mužstvem. Udělali méně chyb, a to nakonec rozhodlo. Navíc dokázali dokonale pokrýt našeho nejlepšího střelce Mráze," komentoval pražský duel trenér Vladimír Marek.
         Plzeňané vedli na hřišti Allrisku ve čtvrté minutě 2:0. "Dobře pracovala obrana, brankář Jan Štochl zlikvidoval sedmimetrový hod. Prosazovali jsme se i střelecky," přiblížil úvodní minuty střetnutí třináctého kola interligy plzeňský kouč.Hostující tým si více než dvě třetiny prvního poločasu  udržoval jedno- až dvoubrankový náskok. Ve třiadvacáté minutě však domácí vyrovnali a pouhé tři vteřiny před koncem první půle se poprvé ujali vedení. Poločas mužstvo Allrisku vyhrálo 10:9.
           Po změně stran Plzeňané drželi naději na bodový zisk, nepustili domácí do výraznějšího vedení, ale bojovně hrající Pražané se nakonec ukázali být nad jejich síly. "Bohužel, neproměňovali jsme střely z větší vzdálenosti, dělali jsme technické chyby a soupeř toho dokonale využil," uvedl Vladimír Marek. Jeho svěřenci nakonec prohráli 17:19. "Každé utkání teď bude velmi těžké. Přesto věřím, že nás porážka v Praze nepoznamená a v příštím duelu uspějeme," prohlásil trenér. Zápas čtrnáctého kola česko-slovenské ligy mezi HSC Plzeň a ŠKP Bratislava se hraje v neděli 26. listopadu v hale Lokomotivy na Slovanech od 14 hodin a v přímém přenosu jej vysílá česká i slovenská televize.

  

CAC Allrisk Praha - HSC Plzeň  19:17
Poločas: 10:9

Rozhodčí: Kohout, Dolejš
Sedmičky: 4/3 - 1/1
Vyloučení: 4:4
Diváci: 150
HSC Plzeň: Štochl J.,Štochl P. – Hynek 1, Pauza 2, Mráz 2, Vraný,Uhlář 5, Nocar 4, Špalek 1, Zeus, Čurda 1/1.

 

OHLASY PO UTKÁNÍ

Vladimír Marek: "Do utkání jsme nastoupili oslabeni a navíc se nám nedařilo proměňovat střelecké příležitosti. To rozhodlo o naší porážce."
Pavel Pauza: "Je těžké, chtít vítězit, když nastřílíme pouze sedmnáct branek. Ve hře se promítl odchod Michal Tonara, který odešel v týdnu do Německa."

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001