NOVINKY

23.1.2001 - "Je to přímo kritické" říká Petr Štochl
          Po dnešním dopoledním tréninku převládala v kabině dobrá nálada, tedy vlastně pouze u některých hráčů. Byť na všech byla únava a vyčerpanost zcela patrná nechybělo správné špičkování. Hlavní slovo si v kabině vzal Petr Štochl, všemi přezdívaný Prcek. "Už toho mám dost, to přeci nejde takhle neustále vyhrávat, trenére s tím se musí něco udělat. Vždyť mi starší již ztrácíme motivaci." Řeč byla o fotbálku, který si házenkáři zahrají  na svém tréninku pro jeho zpestření. Klíčem pro výběr hráčů do jednotlivých družstev, je věk, nebo spíše délka klubové příslušnosti. A tak proti sobě hrají "staří" a "mladí". "Už ani nepamatuji kdy nás "mladí" porazili, vždyť je to ostuda, posledních dvacet zápasů nevyhráli, a asi tak v patnácti nám nedali ani gól" pokračuje brankář, který si v pohárovém utkání s Duklou dokonce vyzkoušel na malý okamžik hru v poli."Stálo by za úvahu, abychom jim najali fotbalového trenéra, protože takový srab už dlouho nepamatuji. Mají totální rozklad týmu, jenom se hádají. Je to bída." Nemůže v tom svoji roli sehrát i úcta mládí ke stáři? "To si myslím, že ne. Sice úctu k nám mají, to bych jim křivdil, avšak s fotbálkem to nemá nic společného, zde hraje velkou roli zkušenost, souhra a týmový duch." Jaký byl tedy dnes výsledek?" "Za patnáct minut 4:0, to hovoří samo za sebe.
            Debatu na téma fotbálek ukončil až trenérův hlas. "Nezapomeňte zde napsat na tabuli vaše tipy na dnešní výsledek utkání nároďáku" hlásal Pavel Pauza a pokračoval "tip je za pětikorunu, tipujeme na správný výsledek, případně na brankový rozdíl. Výherce je osvobozen, vzhledem k malému počtu zúčastněných, od placení daně do společné kasy." Navíc stejně ministr financí hráčského kádru Karel Nocar, chybí, neboť i on je v kádru národního týmu.

         Před zítřejší pohárovou odvetou s Duklou tedy vládne v mužstvu správná nálada, navíc se hráči domlouvali, že dnešní zápas reprezentace budou sledovat  společně v televizním přenosu na kanálu Sport 1. 
          V zítřejším utkání s Duklou se možná již představí nový hráč, posila z Lovosic, Tomáš Kratochvíl, což je universální 207 centimetrů vysoká spojka.

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001