NOVINKY

29.8.2000 - PILSKABEL TV je sponzorem diváckých soutěží
          Při každém utkání Handball International League, které bude hrát tým HSC Plzeň na domácí palubovce se uskuteční atraktivní divácká soutěž v házenkářské dovednosti.

Po skončení prvního poločasu vhodí jeden z plzeňských hráčů mezi diváky tři míče. Kdo z diváků v hledišti míč chytí, stane se účastníkem soutěže a moderátor zápasu jej pozve na palubovku.

KAŽDÝ VYHRÁVÁ!
Nejúspěšnější soutěžící divák získá fotoaparát, druzí dva deštník s logem společnosti PILSKABEL TV, která je sponzorem divácké soutěže.

První divácká soutěž je připravená na poločasovou přestávku utkání HSC Plzeň - HC Zubří, které se uskuteční v neděli 3. září od 10. 30 hodin v hale plzeňské Lokomotivy na Slovanech.

VŠE CO CHCETE ZAŽÍT - MŮŽETE VIDĚT!

PILSKABEL TV, sponzor diváckých soutěží HSC Plzeň pořádá soutěž o vstupenky na utkání Handball International League.
Na vybraná utkání bude ve vysílání Plzeňského informačního kanálu (PINK)
zadaná otázka, který se týká klubu HSC Plzeň a historie házené na Plzeňsku. Deset výherců získá vstupenku na následující utkání Handball International League, které bude hrát celek HSC Plzeň na domácí palubovce.

Aktuální zpravodajství, výsledky, rozlosování, rozhovory, naleznete na teletextu kanálu PINK, kabelové televize PILSKABEL TV a.s.

 

 

 

FC Viktoria Plzeň

HSC Plzeň

HC Keramika Plzeň

 

Grafická úprava - texty Jaromír Pech
Copyrighte ©
Poslední úprava: 14.05.2001